33924163 - 021
سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
اندازه
قطر داخلی (میلی متر) :
قطر خارجی (میلی متر) :
ارتفاع (میلی متر) :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع

یاتاقان

>>

چرخ دنده ها,چرخ ها و شفت ها بوسیله یاتاقان ها در محل استقرار خود نصب شده و در مقابل لصطکاک و فرسایش محافظت می شوند.یاتاقان ها وظیفه ی نگهداری قطعه متحرک,کاهش اصطکاک,کاهش فرسایش و ساییدگی و یک سطح سایشی قابل تعویض را تشکیل می دهند.یاتاقان ها با تحمل بار های شعاعی و محوری قطعات متحرک را در مسیر حرکت خود نگه می دارند.یاتاقان ها اصطکاک را بوسیله تماس لغزشی یا تماس غلطشی کاهش می دهند و همچنین با روغنکاری مناسب باعث کاهش اصطکاک می شوند.بنابراین با کاهش اصطکاک سایش و فرسودگی کاهش می یابد.یاتاقان ها همچنین یک سطح سایشی قابل تعویض را تشکیل می دهند که از نظر اقتصادی بسیار با صرفه تر از تعویض دنده ها,چرخ ها یا شفت سوار شده بر روی آنها می باشد.

از قطعات بسیار مهم در بیشتر ماشین آلات و دستگاه های مختلف صنعتی و غیر صنعتی یاتاقان میباشد. یاتاقان قطعه ای است که اجازه حرکت نسبی بین دو و یا چندین قطعه بر روی یکدیگر را میدهد و باعث روان کار کردن قطعات میشود. عدم وجود یاتاقان اصطلاک بین قطعات را تا حد زیادی افزایش میدهد  و مجبور به تعویض قطعات در مدت زمان بسیار کوتاهی خواهید شد. یاتاقان در مدل های مختلفی تولید میشود که هر یک از این مدل ها برای استفاده در دستگاه ها و ماشین آلات گوناگون مناسب میباشد.

یاتاقان

برای ساخت یاتاقان از مواد و آلیاژهایی استفاده میشود که در برابر فرسایش و خوردگی و همچنین فشارهایی که به صورت محوری و شعاعی به آن وارد میشود مقاومت بسیار بالایی دارد. انواع یاتاقان وجود دارد که برای دستگاه ها و ماشین آلات گوناگون مورد استفاده قرار میگیرد. از انواع یاتاقان میتوان به یاتاقان ساچمه ای ، یاتاقان غلتکی، یاتاقان محوری غلتکی، یاتاقان غلتکی مخروطی،‌یاتاقان مغناطیسی، یاتاقان های عظیم و یاتاقان های مخصوص ساختمان های ضد زلزله اشاره نمود.

خرید یاتاقان

برای خرید یاتاقان اولین موردی که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید کیفیت آن است. در خرید یاتاقان سعی کنید تا یاتاقانی را انتخاب نمایید که از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار باشد. برخی برندهای یاتاقان وجود دارند که از کیفیت بالایی برخوردار هستند و  در کوتاه مدت بر اثر فشار و همچنین اصطکاک فرسوده نمیشوند.  برای خرید یاتاقان بهتر است بررسی هایی را از برندی که قصد خرید آن را دارید انجام داده تا مطمئن شوید که از کیفیت مناسبی برخوردار است.

برای خرید یاتاقان حتما به فروشگاه هایی مراجعه کنید که بصورت تخصصی در این زمینه فعالیت میکنند. فروشگاه های لوازم یدکی خودرو نیز اقدام به عرضه یاتاقان میکنند که البته تنها یکی دو برند از یاتاقان را بفروش میرسانند و خریدار انتخاب محدودی خواهد داشت. در فروشگاه هایی که بصورت تخصصی تنها در زمینه عرضه یاتاقان فعالیت میکنند مدل های بسیار زیادی از یاتاقان وجود دارد که میتوانید بهترین نوع آن را نسبت به تشخیص خود و یا مشاوره ای که فروشنده در اختیار شما قرار میدهد تهیه نمایید.

یاتاقان

فروش یاتاقان

امروزه بیشتر خرده فروشان و شرکت ها برای اینکه به سود بالایی از فروش یاتاقان دست یابند، اقدام به عرضه یاتاقان های بی کیفیت در برندهای نامعتبر میکنند که این موضوع سود خوبی را عاید فروشنده خواهد کرد. درست است که سود خوبی از فروش یاتاقان بی کیفیت عاید فروشنده میشود اما خریدار مجبور به تعویض یاتاقان و پرداخت هزینه مجدد خواهد شد.

قیمت یاتاقان

قیمت یاتاقان بستگی به دو عامل یعنی برند و همچنین مدل آن دارد. برخی از برندها همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد از کیفیت خوبی برخوردار هستند و در نتیجه قیمت بالایی نیز دارند. اما مدل یاتاقان نیز تاثیر مستقیمی همانند برند بر روی قیمت دارد.  ممکن است یک برند از بلبرینگ، مدل های مختلفی را تولید و عرضه کرده باشد که هر یک از آنها قیمت های متفاوتی خواهند داشت. در این بین فروشندگان نیز در قیمت یاتاقان بی تاثیر نیستند. برخی از فروشگاه ها محصولات خود را بصورت واسطه ای بفروش میرسانند که قیمت یاتاقان را افزایش میدهد. اما برخی از فروشندگان مانند  فروشگاه بلبرینگ شکراللهی کلیه محصولات خود را به صورت مستقیم و بدون هیچ گونه واسطه ای عرضه مینماید که تاثیر زیادی در کاهش قیمت بلبرینگ داشته است.

یاتاقان

یاتاقان ارزان

برخی از صنایع که استفاده زیادی از یاتاقان برای ماشین آلات و دستگاه های خود دارند همواره به دنبال خرید یاتاقان ارزان هستند. یاتاقان بخصوص برای دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی از قیمت بالاتری برخوردار است و همین موضوع صنایع را با مشکلات مالی زیادی مواجه کرده است. یاتاقان ارزان برای آن دسته افرادی که به تعداد زیادی یاتاقان نیاز دارند بسیار مناسب میباشد. البته یاتاقان ارزان به راحتی یافت نمیشود زیرا برای برخی فروشندگان هیچ صرفه اقتصادی ندارد که محصولات خود را با قیمت پایینی عرضه کنند. فروشگاه بلبرینگ شکراللهی تنها فروشگاهی است که یاتاقان ارزان را بفروش میرساند. یاتاقان ارزان در فروشگاه بلبرینگ شکراللهی در حالی عرضه میشود که این یاتاقان ها از لحاظ کیفی در سطح مناسبی قرار دارند.

فروشگاه اینترنتی یاتاقان

فروشگاه اینترنتی یاتاقان بهترین روش برای تهیه مدل های مختلف یاتاقان است. با خرید از فروشگاه اینترنتی یاتاقان دیگر نیازی به مراجعه حضوری به فروشگاه نخواهد بود و میتوان محصول مورد نظر خود را بصورت اینترنتی سفارش داده و در محل دریافت نمود.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
7 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()