33924163 - 021
سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
اندازه
قطر داخلی (میلی متر) :
قطر خارجی (میلی متر) :
ارتفاع (میلی متر) :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع

ساچمه بشکه ای

>> >>

یکی از بهترین انواع بلبرینگ را میتوان بلبرینگ بشکه ای نام برد زیرا هیچ بلبرینگی وجود ندارد که بتواند به اندازه آن بار وارد شده را تحمل کند. از اجزای غلتشی این نوع بلبرینگ میتوان به ساچمه بشکه ای اشاره نمود که شکل ظاهری آن بصورت بشکه میباشد. بلبرینگ بشکه ای با اینکه از تحمل بار بالایی برخوردار است اما نمیتوان آنرا برای سرعت های بالا به کار برد. بلبرینگ ساچمه بشکه ای میتواند از هر دو جهت بارهای شعاعی و محوری را به خوبی تحمل نماید.

خرید ساچمه بشکه ای 

ساچمه بلبرینگ بشکه ای به دلیل اینکه در صنایع کاربرد زیادی دارد به مراتب زودتر از سایر بلبرینگ ها با فرسایش مواجه میشود. خرید ساچمه بشکه ای در صنایع به صورت مداوم و مکرر انجام میشود و بیشتر شرکت ها سعی میکنند تا  خرید خود را از بهترین برندها انجام دهند تا دوام و طول عمر بالاتری داشته باشد.

ساچمه بشکه ای

فروش ساچمه بشکه ای

ساچمه بشکه ای همانطور که در بالا نیز به آن پرداخته شد از مصرف بالایی در صنایع و دستگاه های گوناگون برخوردار میباشد. فروش ساچمه بشکه ای بصورت اینترنتی و تلفنی نیز در فروشگاه بلبرینگ شکرالهی انجام میشود که صاحبان صنایع و خریداران دیگر نیازی به مراجعه حضوری به بازار را نخواهند داشت. فروش ساچمه بشکه ای بصورت اینترنتی میتواند برای افرادی که مصرف بالایی از این نوع ساچمه دارند گزینه بسیار مناسبی باشد زیرا دیگر به مراجعه حضوری نیازی نخواهد بود.

قیمت ساچمه بشکه ای

قیمت ساچمه بشکه ای شاید برای افرادی که استفاده چندانی از آن ندارند اهمیت چندانی نداشت باشد اما تولیدکنندگان و صنایعی که استفاده زیادی از این ساچمه دارند مطمئنا بر روی قیمت آن حساسیت زیادی دارند. قیمت ساچمه بشکه ای دارای  نوسان زیادی در بازار و فروشگاه های مختلف میباشد که از همین رو  اگر قصد خرید این نوع ساچمه را داشته باشید باید به دنبال فروشگاهی باشید که قیمت های آن از قیمت های منصفانه و مناسب باشد.

ساچمه بشکه ای ارزان

ساچمه بشکه ای ارزان برای صنایع و تولید کنندگان پیشنهاد بسیار خوبی میباشد اما در خرید این نوع ساچمه باید دقت فراوانی به خرج دهید زیرا اگر نوع بی کیفیت آنرا خریداری کنید در مدت زمان کوتاهی باید مجددا ساچمه بشکه ای را خریداری نمایید. خرید در تعداد بالا میتواند به ضرر تولید کنندگان و صنایع باشد پس بهتر است کیفیت آنرا نیز لحاظ کنید. از جمله فروشگاه هایی که ساچمه بشکه ای ارزان را عرضه میکنند فروشگاه اینترنتی میباشد. فروشگاه اینترنتی به دلایل مختلفی میتواند ساچمه بشکه ای ارزان را عرضه کند اما دیگر فروشگاه ها به دلیل هزینه های بالای خود قادر به این کار نیستند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
9 / 10
از 102 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()