33924163 - 021
سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
اندازه
قطر داخلی (میلی متر) :
قطر خارجی (میلی متر) :
ارتفاع (میلی متر) :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع

ساچمه استوانه ای

>> >>

بلبرینگ های استوانه ای از انواع بلبرینگ پر کاربرد در ماشین آلات مختلف هستند که میتوانند از یک جهت بار شعاعی را تحمل کرده و ساچمه های آن از شکل ظاهری استوانه ای برخوردار هستند. ساچمه بلبرینگ استوانه ای در دو نوع مختلف تولید میشود که یک ردیفه و دو ردیفه میباشد. ساچمه استوانه ای از تحمل بالایی در برابر حرارت برخوردار است و میتواند دمایی تا ۱۵۰ درجه سانتیگراد را متحمل شود.

خرید ساچمه استوانه ای

مدل های بسیار مختلفی از ساچمه استوانه ای برای فروش وجود دارد که اگر قصد خرید یکی از آنها را داشته باشید شاید مجبور شوید تعداد زیادی فروشگاه را جستجو کنید. جستجوی چندین فروشگاه برای خرید ساچمه استوانه ای کاری وقت گیر است و به همین دلیل بهتر است تا خرید ساچمه استوانه ای را از شرکت هایی انجام دهید که محصولات خود را بصورت اینترنتی به فروش میرسانند. خرید ساچمه استوانه ای بصورت اینترنتی روند خرید را تا حد زیادی تسهیل و تسریع میکند.

ساچمه استوانه ای

فروش ساچمه استوانه ای

 بیشتر فروشگاه های انواع ساچمه و بلبرینگ در مناطقی از شهر مانند بازار واقع شده اند و همین موضوع مشکلاتی را برای خریدار بوجود آورده است. فروش ساچمه استوانه ای امروزه در برخی از فروشگاه ها بصورت غیر حضوری انجام میشود و میتوان با مراجعه به وب سایت این فروشگاه ها و یا تماس تلفنی خرید خود را انجام داد. با مراجعه به وب سایت فروشگاه و یا برقراری تماس تلفنی میتوان از فروشنده مشاوره و راهنمایی هایی را دریافت نمود که مشاوره فروش ساچمه استوانه ای میتواند خرید آگاهانه ای را موجب شود.

قیمت ساچمه استوانه ای

قیمت در نظر گرفته شده برای ساچمه استوانه ای مشخص نیست و میتوان گفت هر فروشنده ای نسبت به مدل و همچنین کشور سازنده اقدام به قمیت گذاری نموده است که در این بین مشتری متوجه ضررهایی خواهد شد. قیمت ساچمه استوانه ای باید مشخص باشد تا مشتری بتواند با اطمینان خاطر کامل خرید خود را انجام دهد. اگر قصد دارید تا قیمت ساچمه استوانه ای را در چندین فروشگاه با یکدیگر مقایسه کنید میتوانید خرید خود را بصورت اینترنتی انجام دهید تا امکان مقایسه قیمت ها وجود داشته باشد.

ساچمه استوانه ای ارزان

ارزان بودن ساچمه استوانه ای دلیلی بر خرید آن نمیباشد. برخی از فروشگاه های سراسر کشور برای اینکه بتوانند فروش بیشتری داشته باشند اقدام به فروش ساچمه استوانه ای ارزان میکنند که همین موضوع باعث میشود تا مشتری بدون آنکه به کیفیت این نوع بلبرینگ ها توجه داشته باشد اقدام به خرید نماید. اگر قصد خرید ساچمه استوانه ای ارزان را دارید از فروشگاه بلبرینگ شکرالهی خرید خود را انجام دهید که دارای اعتبار بالایی باشند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
9 / 10
از 102 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()