33924163 - 021
سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
اندازه
قطر داخلی (میلی متر) :
قطر خارجی (میلی متر) :
ارتفاع (میلی متر) :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع

ساچمه مخروطی

>> >>

ساچمه مخروطی از ساچمه های مخصوص برای بلبرینگ های مخروطی میباشد که از شکل ظاهری کاملا متفاوتی در مقایسه با ساچمه های گرد برخوردار است. ساچمه مخروطی برای بلبرینگ های مخروطی که تحمل بارهای شعاعی و محوری را دارند به کار میرود. ساچمه بلبرینگ مخروطی شکل ظاهری استوانه ای دارد و بصورت ردیفی در کنار یکدیگر قرار میگیرند.

خرید ساچمه مخروطی

ساچمه مخروطی در سایز و مدل های مختلفی که هر یک مناسب یک نوع بلبرینگ میباشد به فروش میرسد. خرید ساچمه مخروطی باید بر اساس اطلاعاتی که از فروشنده کسب میشود صورت گیرد تا بتوان نوع مناسبی از بلبرینگ را متناسب با مدل دستگاه خریداری نمود.  البته نباید برای خرید ساچمه مخروطی این نکته را فراموش کنید که میتوانید از فروشگاه های اینترنتی بلبرینگ شکرالهی نیز خرید خود را انجام دهید زیرا فروشگاه اینترنتی بلبرینگ شکرالهی اطلاعات کاملی از ساچمه مخروطی را در وب سایت خود درج کرده اند که میتواند پاسخگوی نیاز مشتریان باشد.

ساچمه مخروطی

فروش ساچمه مخروطی

 فروش ساچمه مخروطی بصورت اینترنتی میتواند این امکان را ایجاد کند که بتوانید بصورت تلفنی و همچنین از وب سایت فروشنده اطلاعات کاملی را بدست آورید. در فروشگاه اینترنتی تمام اطلاعات برای فروش ساچمه مخروطی بصورت ریز به ریز درج شده است که میتوان پس از مطالعه کامل این اطلاعات خرید را با دقت بسیار بیشتری انجام داد.

قیمت ساچمه مخروطی

 متاسفانه در کشور ما به دلیل نظارت ضعیف قیمت ساچمه مخروطی همواره با نوسان زیادی همراه بوده است و اگر تمام فروشگاه های سطح شهر را تک به تک بررسی کنید مطمئنا قیمت های هر یک با یکدیگر بسیار متفاوت خواهد بود. یه همین دلیل باید قیمت ساچمه مخروطی در هر یک از فروشگاه ها را ابتدا بررسی کرده و سپس خرید خود را از فروشگاهی انجام دهید که قیمت مناسبی را پیشنهاد میدهد.

ساچمه مخروطی ارزان

ساچمه مخروطی از کاربرد بالایی در صنایع و دستگاه های مختلف برخوردار است که به همین دلیل اصطکاک آن به دلیل مصرف زیاد مطمئنا بالا خواهد بود. اصطکاک بالای ایجاد شده در ساچمه مخروطی باعث میشود تا دوباره نیاز به تعویض ساچمه برای مصارف بعدی باشد. تولید کنندگان برای اینکه بتوانند در هزینه های خود صرفه جویی کنند اقدام به خرید ساچمه مخروطی ارزان میکنند که البته در خرید این ساچمه های ارزان قیمت باید به کیفیت آن نیز توجه شود. کیفیت ساچمه مخروطی ارزان نباید به گونه ای باشد که در مدت کوتاهی با فرسایش مواجه شود.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
9 / 10
از 102 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()