33924163 - 021
سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
اندازه
قطر داخلی (میلی متر) :
قطر خارجی (میلی متر) :
ارتفاع (میلی متر) :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع

ساچمه سوزنی

>> >>

ساچمه سوزنی دارای کاربرد وسیعی در صنایع و برخی دستگاه های کوچک و بزرگ میباشد. شکل ظاهری این نوع ساچمه بلبرینگ باعث شده تا به آن ساچمه سوزنی بگویند. ساچمه سوزنی همانند ساچمه گرد از آلیاژهای بسیار با کیفیتی تولید میشود و از میزان سایش بسیار پایینی برخوردار است. ساچمه سوزنی که در بلبرینگ هایی با همین نام یعنی بلبرینگ ساچمه سوزنی به کار میرود به صورت ردیفی درکنار یکدیگر قرار میگیرند. ساچمه سوزنی بر اساس نوع متریالی که در ساخت آن به کار میرود انواع مختلفی دارد. ساچمه بلبرینگ سوزنی کرم استیل و کربن استیل و ساچمه سوزنی استنلس استیل از ساچمه هایی هستند که هر یک ویژگی های منحصر بفرد خود را دارند.

خرید ساچمه سوزنی

ساچمه سوزنی در بسیاری از دستگاه های صنعتی کوچک و بزرگ کاربرد دارد که در انتخاب و خرید ساچمه متناسب با دستگاه باید دقت داشته باشید. برای خرید ساچمه سوزنی اگر اطلاعات کافی نسبت به ساچمه بلبرینگ ندارید با فروشگاه بلبرینگ شکرالهی تماس بگیرید که بصورت تخصصی در این زمینه فعالیت میکنند. فروشندگان و شرکت هایی که بصورت تخصصی در زمینه بلبرینگ فعالیت میکنند میتوانند راهنمایی و مشاوره کاملی را در اختیار خریدار قرار دهند.

ساچمه سوزنی

فروش ساچمه سوزنی بلبرینگ

ساچمه بلبرینگ از قطعاتی است که تعداد کمی فروشگاه لوازم یدکی انواع آنرا بفروش میرسانند. شناخت انواع بلبرینگ کار دشوار و تخصصی میباشد و فروشنده باید نسبت به آن تخصص کافی داشته باشد. فروش ساچمه بلبرینگ باید بصورت تخصصی انجام شود زیرا بسیاری از مشتریان به دلیل عدم آشنایی به بلبرینگ نیاز به مشاوره و سپس خرید دارند.

قیمت ساچمه سوزنی

برخی از فروشگاه ها قیمت ساچمه سوزنی را به دلیل اینکه بصورت تخصصی در این زمینه فعالیت نمیکنند بسیار بالا در نظر میگیرند. این فروشگاه ها ساچمه بلبرینگ سوزنی و دیگر انواع ساچمه را از شرکتهای دیگر خریداری کرده و سپس بفروش میرسانند که در نتیجه در بالا رفتن قیمت ساچمه سوزنی تاثیر دارد. اما شرکت ها و فروشگاه هایی که بصورت تخصصی ساچمه بلبرینگ را بفروش میرسانند به دلیل آگاهی از بازار این قطعه پر مصرف از نحوه قیمت گذاری آن به خوبی اطلاع دارند و با بهترین قیمت محصولات خود را بفروش میرسانند.

ساچمه سوزنی ارزان

ارزان بودن ساچمه سوزنی زمانی امکان پذیر خواهد بود که فروشنده بصورت بدون واسطه محصولات خود را به فروش برساند. فروشندگانی که بصورت تخصصی تنها در زمینه فروش انواع ساچمه و بلبرینگ فعالیت میکنند میتوانند تا حدودی قیمت های خود را کاهش دهند. ساچمه سوزنی ارزان در برخی از فروشگاه های اینترنتی نیز عرضه میشود که البته این دسته از فروشگاه ها نیز به دلیل عدم پرداخت اجاره بها و مالیات میتوانند قیمت های خود را تا حدی کاهش دهند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
9 / 10
از 102 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()